Nasze piłkarki jadą do Szczecina!

We wtorek 26 marca 2024 r. na boisku piłkarskim Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" przy ulicy Matejki 17a odbyły się Mistrzostwa Miasta Świnoujście w piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2011 i młodsi.

W Igrzyskach Dzieci kategorię dziewcząt reprezentowały zawodniczki z 4 świnoujskich szkół:

• 1 miejsce zajęła nasza szkoła SP 9 w składzie: Lilianna Duchińska, Jagoda Grabowska, Daria Mróz, Nadia Trusewicz, Lena Hałasek, Natalia Jerzak, Dominika Komorek, Victoria Korytowska, Maria Krogulec, Julia Tyszer, Lena Wilczek.
  • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi.
  • 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP.
  • 4 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka 1.

Drużyna nasza będzie reprezentować Miasto w rozgrywkach Regionu B województwa zachodniopomorskiego.

W Igrzyskach Dzieci kategorię chłopców reprezentowali zawodnicy z 6 szkół:

• 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im Marynarki Wojennej RP.
  • 2 miejsce nasza szkoła SP 9 w składzie: Filip Kierepka, Gabriel Chrołowski, Tomasz Sawicz, Damian Rozwak, Szymon Staniszewski, Tristan Kwasiborski, Dominik Mróz.
  • 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami integracyjnymi
  • 4 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjr Henryka Sucharskiego
  • 5 miejsce - Szkoła Podstawowa Fundacji "Logos"
  • 6 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka 1